Każdy piłkarz trenujący w klubie, musi oddać wypełnioną deklarację członkowską.

Deklarując wstąpienie do KS Ursus Warszawa zawodnik zobowiązuję do: aktywnego uczestnictwa w życiu klubu oraz przestrzegania uchwał i postanowień władz Klubu, oraz wspierania akcji podejmowanych z innymi organizacjami, a także terminowego wnoszenia wpłat do ostatniego dnia każdego miesiąca (zgodnie z zasadą za dany miesiąc z góry) w wysokości określonej przez Zarząd Klubu i podane do publicznej wiadomości na stronie internetowej klubu. Za okres wakacyjny (lipiec/sierpień) pobierane są opłaty członkowskie klubu. Podstawą do rezygnacji z członkostwa w KS Ursus Warszawa jest pisemne podanie do Zarządu Klubu. W przypadku otrzymania z klubu sprzętu sportowego (strój piłkarski, dresy, itp.) w chwili rezygnacji, zobowiązuję się do jego zwrotu lub do uregulowania należności za sprzęt.

Deklaracja członkowska[pobierz]

Składki członkowskie proszę przelewać na numer43 1020 1055 0000 9902 0300 4975. Opłaty w wysokości90,00 zł, tytułem"Imię Nazwisko 2004 B, miesiąc/rok", np. Jan Kowalski 2004 B, 9/2013, proszę wnosić do 10 każdego miesiąca.

Wiadomości (utwórz nową)